"Zapomniana Era" - zapowiedź

19 marca 2018

Wydawnictwo Galakta zapowiada nowy cykl scenariuszy do gry Horror w Arkham - Zapomniana Era.

W Zapomnianej erze wyruszycie do starożytnych ruin w Meksyku wraz z 5 nowymi badaczami, 87 nowymi kartami scenariuszy i ponad 60 kartami badaczy, a wasza grupa będzie przedzierać się przez mroczne lasy deszczowe i zejdzie w głąb jaskiń w dwóch nowych scenariuszach.

Zapomniana era wprowadza nową zdolność Eksploracja, która nakazuje dobrać kartę z wierzchu specjalnej talii eksploracji, zawierającej jednostronne lokalizacje oraz zagrożenia, które mogą zupełnie zmienić bieg przygody. Każda Eksploracja odnosi się do jednego typu lokalizacji, który może zostać dobrany przez gracz i umieszczony w grze. Karty są dobierane kolejno, dopóki gracz nie natrafi na odpowiedni typ lokalizacji lub eksploracja nie zostanie przerwana przez kartę podstępu.

Przygotujcie się na tajemniczą i niebezpieczną wyprawę do azteckich ruin. Jakie tajemnice i przeciwności czekają na was podczas odkrywania nieznanych dotąd zakamarków historii? Przekonacie się już niebawem – Zapomniana era pojawi się w sklepach zgodnie z datą światowej premiery.

blog comments powered by Disqus