"Pomiędzy nami góry" i "Mother!" dostępne na DVD

16 marca 2018

Imperial CinePix, polski dystrybutor filmów na marzec przygotował dwie premiery na DVD i Blu-ray.

Pomiędzy nami góry to poruszający i trzymający w napięciu dramat zrealizowany na podstawie znakomitej powieści Charlesa Martina. W tym niezwykle poruszającym filmie, znakomite kreacje aktorskie tworzą zdobywca Złotego Globu Idris Elba i laureatka Oscara Kate Winslet. Są oni dwójką nieznajomych, która wychodzi cało z katastrofy samolotu, który rozbił się w niedostępnych, zaśnieżonych, skutych lodem górach. Gdy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie i zdani są tylko na siebie, ruszają w długą, ekstremalnie niebezpieczną podróż, która ukształtuje ich dalsze życie na zawsze.

Na płycie oprócz filmu w wersji oryginalnej, z polskimi napisami znajdą się materiały dodatkowe, tj.: Materiały o realizacji filmu: Miłość i przetrwanie, Pomiędzy nimi góry, W dziczy; Sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem reżysera; Galeria i Komentarz reżysera Hany Abu-Assada.

Z kolei Mother! to thriller psychologiczny Darrena Aronofsky’ego, który odpowiedzialny jest zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. Film ten zachwycił widzów i krytyków na całym świecie i określony został jako „ekscytująco mroczny” (Justin Chang, Los Angeles Times) i „najbardziej śmiały film Aronofskiego” (Ben Croll, Indieware).

Z pozoru idylliczny związek dwójki ludzi (Jennifer Lawrence i Javier Bardem) poddany zostaje testowi, który rozpoczyna się wraz z nagłym pojawieniem się nieproszonych gości – kobiety (Michelle Pfeiffer) i mężczyzny (Ed Harris). Lawrence gra tytułową matkę, która zmuszona zostanie do zweryfikowania swojego całego systemu wartości oraz tego co wie o miłości, oddaniu i poświęceniu. Produkcja ta jest przepełniona symbolami oraz daje do myślenia i głęboko zapada w pamięć.

Na płycie znajduje się wersja oryginalna filmu z polskimi napisami oraz dwa reportaże o realizacji filmu.


Justina za Imperial CinePixblog comments powered by Disqus