Pełny zwiastun "Jurassic World 2"

8 grudnia 2017

Cierpliwość fanów została nagrodzona. Wreszcie opublikowany został pełny zwiastun drugiej części Jurassic World.

Uniwersal Pictures wypuścił do sieci ponad dwuminutowy zwiastun zdradzając co nieco wątków fabularnych. Wiadomo, iż akcja rozgrywać się będzie parę lat po upadku parku i życiu dinozaurów na wolności, podobnie jak miało to miejsce w oryginalnej serii. Prehistorycznym gadom grozi jednak kolejne wyginięcie, bowiem na wyspie jest aktywny wulkan, który prawdopodobnie niedługo wybuchnie, o czym świadczy jego aktywność sejsmiczna. W obliczu tego zagrożenia na wyspę Isla Nubar ponownie przybywają Claire Dearing i Owen Grady w celu ratowania dinozaurów.

Na zwiastunie widać, że poznamy nowe gatunki zwierząt. Powróci znany z poprzedniej części T-Rex. Ciekawym wątkiem widocznym na filmiku jest próba zarysowania i pokazania więzi, jakie mogłyby łączyć ludzi i dinozaury. Fanom mocnych wrażeń na pewno ich nie zabraknie, a pod względem wizualnym film zdaje się być mocno dopracowany. Już Jurassic World zachwycał wizualnością i efektami specjalnymi, więc twórcy muszą się w tym wypadku nie lada napracować. Sylwetki dinozaurów powstały w oparciu o animatronikę, dzięki czemu są niezwykle realistyczne.

Na całość produkcji musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Premiera Jurassic World: Upadłe królestwo dopiero 22 czerwca 2018 r. Jednakże możemy być pewni, że do tego czasu twórcy na pewno uraczą nas niejedną perełką z planu.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus