Kolejne materiały o "Jurassic World"

6 grudnia 2017

Do premiery pełnego zwiastunu produkcji coraz bliżej, bowiem ma ona nastąpić już jutro wieczorem. Z tego też powodu w sieci pojawiły się kolejne treści zdradzające co nieco fabuły.

Mamy następny 15-sekundowy teaser. Widać na nim prawdopodobnie T-rexa w ciężarówce, co zapoczątkowane zostało we wczorajszym zwiastunie. Po zapewne wcześniejszym uśpieniu, oglądamy jego powolne przebudzenie.

Nowością jest także zdjęcie z planu ukazujące głównych bohaterów, spływającą lawę, po zapowiadanym już wybuchu wulkanu oraz jednego z prehistorycznych.

Zdradzone zostało także co nieco z fabuły. Claire Dearing grana przez Bryce Dallas Howard, założyła organizację mającą na celu uratowanie dinozaurów z wyspy. Pomagają jej w tym nowe postacie grane przez Danielle Pinedę oraz Justice Smitha. Ich zadanie polega na znalezieniu sposobu na niemożliwe. Mają w jakiś sposób wywieźć dinozaury z wyspy, bowiem aktywny wulkan grozi ich wyginięciem. O pomoc zwraca się również do znanego z Jurassic World, Owena Grady, odgrywanego przez Chrisa Pratta.

Oprócz tego w sieci pojawił się obszerny materiał zza kulis. Widać na nim powrót znanego z serii Jurassic Park, dr Iana Malcolma, granego przez Jeffa Goldbluma. Ukazane są także nowe urywki przedstawiające nowe wątki fabularne, co jeszcze bardziej podsyca ciekawość fanów. Pełny zwiastun już jutro.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus