"Horror w Arkham: Zagubieni w czasie i przestrzeni" - za 2 dni premiera

4 lipca 2017

Już w czwartek na półki sklepowe trafi gra karciana, będąca dodatkiem do gry Horror w Arkham.

Zagubieni w czasie i przestrzeni wprowadza 60 nowych kart, które pomogą ulepszyć talie badaczy oraz poprowadzić fabułę do ostatecznego rozwiązania.

Światy zostały połączone, inny wymiar przenika do naszego. Kiedy ludzka rzeczywistość rozpada się na kawałki, straszliwy Yog-Sothoth usiłuje przejąć hegemonię nad oboma wymiarami. Badacze muszą udać się do obcego wymiaru i zmierzyć z bestiami i zjawiskami, które przeczą wszelkim znanym nam prawom logiki i fizyki. Samo przebywanie w tych miejscach może doprowadzić do utraty zmysłów, ale zadanie wymaga większego poświęcenia. Czas się kończy – trzeba powstrzymać bestię i uratować ludzkość, dopóki to możliwe. Nawet jeśli będziecie musieli zapłacić za to najwyższą cenę.

Badacze nie będą mogli do końca polegać na znanych sposobach i trikach. Muszą odnajdywać się w dziwacznych prawach obcego świata na bieżąco, nie będzie wiele czasu na zastanowienie, a każde miejsce wydaje się podlegać osobnym schematom. Nowi przeciwnicy także okażą się potężniejsi niż wszelkie spotkane dotąd istoty. Wyjątkowa ostrożność musi być zachowana szczególnie, że jesteście na ich terenie. Każdy gadżet może być niezbędny do przetrwania kolejnej minuty w tym wymiarze szaleństwa, ale zasoby są ograniczone i należy używać ich rozważnie.

blog comments powered by Disqus