Comic Con 2017 - Kiedy woda staje się walutą

22 lipca 2017

Tym bardziej życie w społeczności wokół której zbiera się coraz więcej żywych trupów. Przed Wami zwiastun oraz plakat z drugiej części z trzeciego sezonu serialu Fear The Walking Dead. Wojna o przetrwanie rozegra się nie tylko u Ricka w The Walking Dead.

Osadzony w tych samych realiach co The Walking Dead, serial Fear the Walking Dead to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) - szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawie (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Codzienne trudności związane ze zbudowaniem więzi pomiędzy dwiema rozbitymi rodzinami, w połączeniu z próbami okiełznania przewrażliwionych, wycofanych i borykających się z uzależnieniami dzieci, zostają odsunięte na dalszy plan, kiedy świat dookoła staje w obliczu katastrofy. Przymusowa ewolucja i rzeczywistość, w której przetrwać będą mogli tylko najsilniejsi, doprowadzą do sytuacji, w której główni bohaterowie będą musieli zdobyć się na wewnętrzną przemianę lub oswoić najczarniejsze zakamarki swoich dusz.
 
W rolach głównych powrócą: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo i Danay Garcia.
 
Na początku trzeciego sezonu Madison (Kim Dickens), Nick (Frank Dillane) i Alicia (Alycia Debnam-Carey) trafiają do osady, prowadzonej przez Jeremiaha Otto (Dayton Callie z Synów Anarchii) oraz jego synów, Troy'a (Daniel Sharman znany z Pierwotnych) i Jake'a (Sam Underwood z The Following). Z kolei Victor Strand (Colman Domingo) tuż po udzieleniu pomocy ciężarnej kobiecie, musi opuścić hotel na obrzeżach, znany z poprzedniej serii. 
 
W drugiej części 3. sezonu Fear the Walking Dead rodzinie Clarków i Ottów udaje się zawrzeć kruche porozumienie z ludem. Niegdysiejsi wrogowie muszą teraz współpracować, aby przetrwać. Napięcie na ranczu Broke Jaw cały czas rośnie - siły bojowe wspólnoty zostały zdziesiątkowane, brakuje niezbędnych zasobów, a umarli nadchodzą. Zapora Gonzaleza staje się jedynym gwarantem przetrwania. Strand sięgnął dna i rozpaczliwie potrzebuje partnera, który pomógłby mu w zdobyciu jedynej waluty uznawanej w postapokaliptycznym świecie - tylko w ten sposób uda mu się wyjść z obecnej sytuacji. W tym samym czasie Daniel odnajduje się w roli żołnierza, służąc Loli i społeczności zgromadzonej wokół zapory, nie może jednak zapomnieć o Ofelii. 
 
Polska premiera dwóch pierwszych odcinków drugiej części 3. sezonu odbędzie się w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych - w poniedziałek, 11 września o 3:00 i 21:00 na kanale AMC
 
Producentami wykonawczymi Fear the Walking Dead są: Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero oraz David Alpert.
 
Poniżej publikujemy zwiastun i polski plakat serialu. 
 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus