Nowe nazwiska w "Fear the Walking Dead"

2 czerwca 2017

Poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy dołączą do regularnej obsady w trzecim sezonie serialu stacji AMC - Fear the Walking Dead. W rolach głównych powrócą Kim Dickens i Cliff Curtis. Prezentujemy również nowy plakat serii. 

Osadzony w tych samych realiach co The Walking Dead, serial Fear the Walking Dead to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) - szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawie (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Codzienne trudności związane ze zbudowaniem więzi pomiędzy dwiema rozbitymi rodzinami, w połączeniu z próbami okiełznania przewrażliwionych, wycofanych i borykających się z uzależnieniami dzieci, zostają odsunięte na dalszy plan, kiedy świat dookoła staje w obliczu katastrofy. Przymusowa ewolucja i rzeczywistość, w której przetrwać będą mogli tylko najsilniejsi, doprowadzą do sytuacji, w której główni bohaterowie będą musieli zdobyć się na wewnętrzną przemianę lub oswoić najczarniejsze zakamarki swoich dusz
 
W rolach głównych powrócą: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo i Danay Garcia.
 
W trzeciej serii, do obsady dołączą: Dayton Callie (Synowie Anarchii), Daniel Sharman (Pierwotni), Sam Underwood (The Following) i Lisandra Tena (Chicago P.D.).
 
Daytona Calliego mogliśmy zobaczyć już pod koniec drugiego sezonu, kiedy (SPOILER) Ofelia (w tej roli występuję Mercedes Mason) dostrzega na pustyni w oddali starszego mężczyznę. Kobieta sądzi początkowo, że jest to jej ojciec, Daniel (Ruben Blades), który tragicznie zginął w hacjendzie. 
 
Premierowy odcinek zostanie zaprezentowany 4 czerwca. 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus