Złe wieści o "Obcym 5"

1 maja 2017
Okazuje się, że maj może być słodko-gorzki dla fanów straszliwych ksenomorfów. Złe wieści dotyczą Obcego 5, a ich źródłem jest sam Ridley Scott.
 
 
Według reżysera i ojca sukcesu Obcego projekt, którym miał zająć się Neill Blomkamp został całkowicie zaniechany. W wywiadzie dla Allocine, Scott przyznał, że tzw. Obcy 5 nigdy nie miał gotowego scenariusza tylko ogólny zarys tego jak miał wyglądać. Według niego prace nad finalną wersją historii nigdy na dobre nie ruszyły, a wtwórnia Fox miała zrezygnować z tej produkcji. Zapytany o szanse na powstanie tego filmu Scott odpowiedział, że nie sądzi by do tego doszło.
 
Projekt Blomkampa - który nigdy nie dostał oficjalnego tytułu - miał na nowo opowiedzieć historię po Obcym - decydującym starciu jednocześnie ignorując wydarzenia z części trzeciej i czwartej. Grający w drugim filmie z cyklu kaprala Hicksa, Michael Biehn potwierdził nawet możliwy powrót swój i Sigourney Weaver. Na to samo z resztą wskazywały grafiki koncepcyjne publikowane przez Blomkampa. Na pocieszenie fanom pozostaje wychodzący w tym miesiącu sequel Prometeusza - Obcy: Przymierze.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus