"Sinister 2" liderem w polskich kinach

25 sierpnia 2015

Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych horrorów ostatnich lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest najchętniej oglądanym filmem w polskich kinach.

Można śmiało powiedzieć, że cała widownia, jaką zebrał Sinister, wybrała się na część drugą od razu po jej premierze. Sinister 2 zobaczyło już 50 tysięcy widzów, co stanowi najlepsze otwarcie horroru od lipca 2013, kiedy to swój debiut zaliczył World War Z. Aby zachęcić niezdecydowanych, Monolith Films przygotował sporo ciekawych materiałów promocyjnych (wszystkie dostępne są pod tym linkiem).

Sinister 2 to kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom strachu na jeszcze wyższy pułap. Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.


osti za Rabbit Actionblog comments powered by Disqus