Dinozaury Zombie?

4 sierpnia 2015

To już pewne, będzie więcej gadów. Reżyser Jurassic World, Colin Trevorrow, podczas wywiadu dla Wired podzielił się swoimi pomysłami na dalsze części.

Po niewątpliwym sukcesie, jakim okryła się najnowsza część historii prehistorycznych gadów, producenci nie tracą zapału. To oczywiste, że kolejne części Parku Jurajskiego to tylko kwestia czasu. Colin Trevorrow zapewnia, że nie będą to jedynie filmiki o dinozaurach goniących ludzi po odciętej od świata wyspie.

W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu wspomina o energii atomowej. Czy to znaczy, że będziemy oglądać zmutowane potwory? A może broń nuklearna będzie jedyną szansą na przeciwstawienie się krwiożerczym gadom? Colin idzie dalej w swoich planach i mówi o szalejącej technologii, stającej przeciwko ludzkości. Podobny motyw w kinematografii pojawia się dość często, chociażby w Iron Manie 2, gdzie próba wykorzystania technologii Starka w służbie społeczeństwu dała odwrotny efekt. Wyobrażacie sobie amerykańskiego żołnierza w natarciu na wielkim gadzie? Być może koncepcja pójdzie w inną stronę i w nowych częściach Jurrasic Parku, dzięki nowoczesnym technikom, będziemy powoływać do życia wymarłe już gatunki (dinozaury zombie?).

Jak widzicie idei jest wiele, nic nie jest jeszcze dopracowane, a sami twórcy rzucają jedynie skrawki swoich pomysłów. Jak mówi Colin, mają cały świat do eksploracji, a nie tylko Świat Jurassic Parku. Przygotujcie się na mocne wkroczenie gadów do naszej codzienności.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus