Del Toro o swoich projektach

11 sierpnia 2015
Guillermo del Toro niedawno zdradził kilka szczegółów odnośnie swoich planów na przyszłość. W wywiadzie wspomniał czemu zabiera się za kilka projektów na raz oraz co się dzieje z tymi najbardziej wyczekiwanymi.
 
 
W trakcie panelu dyskusyjnego Television Critics Association wyjaśnił, że zawsze zaczyna pracę nad kilkoma scenariuszami w krótkim odstępie czasu ponieważ nigdy nie ma pewności, który zostanie zaakceptowany przez studio, a on nie chce siedzieć bezczynnie. Tym argumentem od razu wyjaśnił, co się dzieje z jego dwoma dużymi projektami. Chodzi o Hellboya 3 i Haunted Mansion. Póki co na pierwszy nie ma zgody ponieważ studio obawia się strat, a przy drugim cały czas nie ma zatwierdzonego scenariusza. 
 
O nowego Hellboya upominają się fani na całym świecie i są w tym wspierani przez odtwórcę tytułowej roli, Rona Perlmana. Również del Toro chce to nakręcić, bo jak sam powiedział jest wielkim fanem tej historii i tego bohatera. Z kolei o Haunted Mansion na razie wiadomo, że główną rolę miałby tam zagrać Ryan Gosling.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus