Znamy gości Kapitularza

12 września 2013

W przedostatni weekend września do Łodzi zjadą miłośnicy szeroko pojętej fantastyki, by wspólnie z pisarzami, prelegentami i wydawcami uczestniczyć w Łódzkim Festiwalu Fantastyki Kapitularz 2013.

Listę gości tegorocznej edycji Kapitularza otwiera Jakub Ćwiek - pisarz, kulturoznawca, scenarzysta, znawca i miłośnik popkultury. Kapitularz będzie jednym z przystanków autora podczas największej literackiej trasy w kraju: Rock&Read. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z autorem w prawdziwie rockowej oprawie. Wśród atrakcji - premiera Chłopców 2 oraz gry karcianej na podstawie bestsellerowego cyklu o Kłamcy.  

Podczas tegorocznej edycji Kapitularza pojawią się również pisarze związani z klimatami grozy i horroru. Wśród gości znajdą się m.in.: Stefan Darda i Michał Gacek. Podobnie jak rok temu, podczas Łódzkiego Festiwalu Fantastyki swoje prelekcje wygłoszą Stanisław Mąderek i Witold Jabłoński.

Więcej informacji na temat gości tegorocznej edycji Kapitularza, można znaleźć na stronie internetowej lub na oficjalnym profilu na facebooku.


Magda Kącka za Kapitularzblog comments powered by Disqus