Kolejny plakat "Frankenstein’s Army"

17 czerwca 2013

Nazi-zombie ganiające za Rosjanami do ograniczonej dystrybucji w USA trafią pod koniec lipca. Dziś zadebiutował nowy plakat Frankenstein’s Army, a my zachęcamy do obejrzenia zwiastuna produkcji.

Ostatnimi laty na ekranach kin i w telewizji można zauważyć wielki wysyp filmów o Frankensteinie na podstawie powieści Mary Shelley z 1818 roku. Przykłady? I, Frankenstein Stuarta Beattiego, który wejdzie do kin jesienią tego roku, serial NBC, wariacja w postaci Frankenweenie czy nowa seria Showtime.

Niskobudżetowy obraz Frankenstein’s Army to najnowsze dzieło Richarda Raaphorsta ze scenariuszem Chrisa W. Mitchella. Akcja filmu dzieje się pod koniec II wojny światowej. Przegrywający na frontach naziści na podstawie notatek doktora Frankensteina próbują stworzyć armię oszalałych i niepokonanych dziwadeł. Rosyjski oddział ma im to uniemożliwić.

Frankenstein’s Army raczej nie obejrzymy w szerokiej dystrybucji w polskich kinach. Być może pojawi się na niektórych festiwalach czy zjazdach fanów horroru. Jakiś czas temu pojawił się trailer produkcji – do zobaczenia poniżej.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus