Znamy datę premiery "Resident Evil 6" na PC

19 grudnia 2012

Jedna z największych premier konsolowych tego roku, w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, ukaże się na PC 22 marca 2013 roku.

Gra ukaże się na rynku 22 marca 2013 i będzie dostępny w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej (napisy) i angielskiej. Wydanie na PC zawierać będzie całą zawartość znaną z wersji konsolowych, wraz z takimi dodatkami jak kampania Ady Wong, czy nowy poziom trudności „No Hope”, który powinien stanowić wyzwanie dla każdego gracza.
 

Firma Capcom poinformowała także, że 22 stycznia 2013 roku ukaże się darmowa aktualizacja gry Resident Evil 6 w wersjach na konsole. Wsłuchując się w głosy fanów i starając się możliwie najlepiej poprawić grę,  twórcy umieścili w uaktualnieniu następujące nowości oraz poprawki:

 Agent Hunt Mode:
- Tryb gry dostępny bez konieczności ukończenia kampanii
- Możliwość wyboru kryteriów dołączenia do gry
- Wybór poziomu
- Wybór regionu

Gracze mogą zadecydować czy chcą uczestniczyć w rozgrywce na zasadach znanych z kampanii, które zawierają takie opcje jak nieskończona ilość amunicji, czy ustawienia friendly-fire

Wybór misji:
W momencie ukończenia kampanii, gracze otrzymają możliwość uczestniczenia w pojedynczych epizodach z gry

Ogólne:
- Pomoc przy Quick Time Events
- Na poziomie trudności Amator, QTE będą wykonywane automatycznie bez udziału gracza. Uaktualnienie pozwala także na włączenie tej opcji na każdym poziomie rozgrywki.
- Dopasowanie poziomu rozgrywki
- W niektórych fragmentach gry trudność rozgrywki została dopasowana tak, aby gracze mogli cieszyć się poprawioną rozgrywką

blog comments powered by Disqus