Halloween Party w Tele5

25 października 2012

Telewizja Tele5 przygotowała specjalną ofertę programową dla swoich widzów na święto Halloween. Wyemituje trzy "straszne" filmy w ramach cyklu "Halloween Party".

W Halloween, 31 października od godziny 20:00, Tele5 zaprasza widzów na cykl "Halloween Party". W ramach niego stacja wyemituje amerykański thriller Dentysta. To historia o dr. Alanie Feinstonie, cenionym dentyście z Beverly Hills. Ma wszystko, o czym może marzyć mężczyzna: piękną, młodą żonę, luksusowy dom, dobrze płatna pracę. Właśnie nadeszła kolejna rocznica ślubu państwa Feinstone. Dentysta chce uczcić ten dzień uroczystą kolacją. Jednak sprawy potoczą się zupełnie inaczej, niż to było zaplanowane. Drobny szczegół, wzbudza podejrzenia przewrażliwionego na punkcie czystości lekarza. Jego umysł zaczyna płatać mu figle, doprowadzając do szaleństwa.

Drugi film w cyklu to amerykańsko-kanadyjski thriller Droga 666 (godzina 22:05). Fred "Rabbit" Smith, posiada wiele cennych informacji na temat działania mafii, jest objęty programem ochrony świadków. Pewnego dnia postanawia ukryć się na pustyni w Arizonie. Agenci federalni Jack La Roca i Stephanie ratują go przed zemstą płatnych zabójców wynajętych przez mafię, a następnie transportują na rozprawę sądową. Wracają legendarną drogą 66. Chcąc nadrobić stracony czas, skręcają na zapomnianą drogę 666, która powinna doprowadzić ich do autostrady. Trasa otrzymała nazwę po tajemniczej śmierci więźniów, którzy przed laty zostali zamordowani i zakopani pod drogą. Teraz jako zoombie wychodzą na powierzchnię i zabijają turystów przejeżdżających tą trasą.

W pogoni za świtem

O godzinie 23:55 wyemitowany zostanie horror W pogoni za świtem. Opowiada historię grupy licealistów, która wpada na pomysł, spędzenia nocy w opuszczonym hotelu Royal Crescent, gdzie w 1985 roku dokonano makabrycznej zbrodni na pięciu studentach. Sprawców morderstwa nigdy nie udało się wykryć. Nocna zabawa w poszukiwanie śladów przestępstwa staje się koszmarem i walką o życie. Jedynie wschód słońca może uratować przerażonych licealistów.


CD Jack za Tele5blog comments powered by Disqus