Gwiazdy o fabule najnowszej części "Sagi Zmierzchu"

22 października 2012

Poniżej prezentujemy Wam promocyjny materiał filmu Przed Świtem: część II, a na nim aktorzy i twórcy wypowiadają się o historii przedstawionej w finale wielkiego hitu ostatnich lat. Saga Zmierzchu jest cyklem opartym na bestsellerowych powieściach Stephenie Meyer.

Bella i Edward to para znana chyba wszystkim, którzy nie są odcięci od świata zewnętrznego. Opowieść o miłości człowieka i wampira wkradła się niemal wszędzie, czy to się komuś podoba, czy nie.  16 listopada do polskich kin trafi ostatni film z serii.

W rolach głównych m.in.: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Peter Facinelli, Billy Burke, Dakota Fanning i Ashley Greene.

Po raz drugi za kamerą kontynuacji Zmierzchu stanął Bill Condon, twórca znany z takich produkcji, jak Dreamgirls czy Kinsey. Za scenariusz odpowiada Melissa Rosenberg, która pracowała przy wszystkich poprzednich częściach sagi (co ciekawe, za filmy 2-4 otrzymała nominacje do Złotej Maliny, kolejno w latach 2010, 2011 i 2012). Na co dzień Rosenberg jest związana z serialem Dexter, za który czterokrotnie nominowano ją wraz z całym zespołem do nagrody WGA.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus