Ciąg dalszy promocji "Przed Świtem, część 2"

25 października 2012

Jako, że premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, do sieci co kilka dni trafiają nowe materiały związane z Sagą Zmierzchu. Tym razem jest to fragment, w którym Bella i Emmett sprawdzają, które z nich jest silniejsze.

Druga część Przed Świtem to kontynuacja historii z poprzednich filmów, tak jak one oparta na powieści Stephenie Meyer. Twórcy filmowej Sagi Zmierzchu postanowili zastosować zabieg, który dobrze podziałał w przypadku Harry’ego Pottera i podzielili ekranizację finałowego odcinka cyklu na dwie części. 16 listopada zobaczymy zakończenie sagi w reżyserii Billa Condona.

W zakończeniu Przed Świtem cz. 1, narodziła się córka Belli i Edwarda, a Bella została przemieniona w wampira. Jej marzenia się spełniły, wszystko wydawało się dobrze kończyć, chciałoby się powiedzieć „i żyli długo i szczęśliwie”. Ale nie, królewski ród Volturi zostaje poinformowany, że rodzina Cullenów prawdopodobnie popełniła najgorsze możliwe przestępstwo, tworząc nieśmiertelne dziecko. Od tego momentu dla Carlisle’a i reszty zaczyna się walka z czasem. Chcą ocalić małą Renesmee i całą swoją rodzinę, więc muszą stworzyć wampirzą armię.

W rolach głównych, tak jak w poprzednich częściach, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli i Ashley Greene. Tym razem pojawi się dużo więcej drugoplanowych postaci, w większości nieznanych z wcześniejszych filmów.

Dla zainteresowanych: już pojawiają się plotki o kolejnych filmach z historią osadzoną w świecie Zmierzchu. Niektórzy twierdzą, że może powstać obraz o sforze wilkołaków. Według innych, są plany telewizyjnych spin-offów.  Czy to prawda? Trudno w to uwierzyć, chociaż z pewnością perspektywa ogromnego sukcesu kasowego może być dla niektórych twórców bardzo kusząca.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus