Pierwsze materiały z 5 sezonu "True Blood'

2 lutego 2012

Premiera pierwszego odcinka piątego sezonu Czystej krwi coraz bliżej, HBO wypuściło zatem pierwszy teaser swojej produkcji. Jak zwykle jest on świetnie przygotowany, nie zdradza jednak zbyt wiele.

Poniższy materiał to tylko i wyłącznie napisy, dające jednak wskazówkę odnośnie najważniejszych wątków nadchodzącego sezonu. Hasło „In Bon Temps, nothing stays buried forever”, czyli w tłumaczeniu „W Bon Temps, nic nie zostaje zakopane na zawsze” mamy jasną wskazówkę odnośnie tego, kto powróci i nieźle namiesza w życiach bohaterów. Mowa oczywiście o dawnym królu Russellu, który zdecydowanie nie jest lubiany przez wampiry nastawione pokojowo do ludzi. Poniżej znajdziecie również przypomnienie pamiętnej sceny z wcześniejszego odcinka.

W tym sezonie ważną rolę odegrają wilkołaki, ale nie zabraknie nowych postaci wampirów. Christopher Meloni (Prawo i bezprawie) dołączył do stałej obsady serialu i wciela się w niezwykle wiekowego i potężnego krwiopijcę, i to właśnie w jego rękach będą dalsze losy Erica i Billa. Emisja nowego sezonu rozpocznie się latem tego roku.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus