Zwiastun nowego Hellraisera

25 sierpnia 2011

Hellraiser: Revelations to nowy horror Victora Garcii. Jest on inspirowany słynną serią z lat 80-tych. W sieci można już oglądać zwiastun tej produkcji. Co ciekawe, twórca pierwszych filmów z serii Hellraiser, Clive Barker, odciął się całkowicie od nowej części, a nawet ją mocno skrytykował.

Film opowiada o dwójce przyjaciół, którzy wybierają się na wspólny wyjazd. Wchodzą oni w posiadanie tajemniczej kostki, która uwalnia straszną istotę – Pinheada. Potwór chce nauczyć chłopaków cierpienia, kiedy jednak jeden z nich ucieka, Pinhead nie waha się przybyć do jego rodziny. Poniżej znajdziecie zwiastun tego filmu.

Nie trzeba znać serii Hellraiser, by być zawiedzionym tym zwiastunem. Ba, wielu fanów odebrało go bardzo nieprzychylnie. Clive Barker, twórca pierwszego Hellraisera nie szczędził ostrych słów i tak oto skomentował trailer na swoim Twitterze: "Nie mam NIC wspólnego z tą pieprz... rzeczą. Jeśli twierdzą, że zrodziła się ona w umyśle Clive'a Barkera, kłamią. To nawet nie pochodzi z mojego tyłka". Ta wypowiedź jest chyba najlepszym komentarzem do całej sprawy.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus