Sylar w "American Horror Story"?

27 sierpnia 2011

Zachary Quinto znalazł się w obsadzie American Horror Story autorstwa Brada Falchuka i Ryana Murphy'ego. Wcześniej wcielał się już w rolę Sylara w serialu Herosi, a także Spocka w Star Treku J.J. Abramsa.

Quinto tym razem zagra postać o imieniu Chad, a zadebiutuje w odcinku wyemitowanym 26 października. Premiera serialu będzie miała miejsce 5 października w USA na stacji FX.

Serial skupi się na trzyosobowej rodzinie Harmonów – Vivien, Benie i ich nastoletniej córce. Zakupują oni stary, duży dom w Los Angeles. Z budynkiem wiążą się jednak różne przerażające pogłoski i legendy. Ludzie twierdzą, że miało tam miejsce wiele morderstw, przez co dom jest nawiedzony. Vivien i Ben w międzyczasie wciąż będą pracować nad zaufaniem, gdyż kobieta wcześniej zdradziła już swego męża. Duzy wpływ na niekorzystną sytuację Vivien będzie miał również fakt, iż niedawno poroniła.

W serialu prócz Zacharego Quinto zobaczymy takich aktorów jak Dylan McDermott, Connie Britton, Taissa Farmiga i Jessica Lange. Poniżej znajdziecie promo serialu.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus