Wystąp w książce o Mastertonie

9 lutego 2011

Zaprzyjaźniony blog o Grahamie Mastertonie zaprasza do udziału w niecodziennym konkursie.

Jak zapewne wiecie, redakcja oficjalnej polskiej strony Grahama Mastertona jest na finiszu prac nad książką o naszym ulubionym autorze. Weszliśmy na ostatnią prostą, a metę już widać - jedyne co musimy teraz zrobić, to dopisać kilka stron i możemy oddać materiał Wydawnictwu Albatros. Aby wynagrodzić Wam czekanie na tą pozycję postanowiliśmy zorganizować unikatową formę konkursu z wyjątkowo cenną nagrodą.

Jeden z rozdziałów poświęcony będzie "temu pierwszemu razowi" z Grahamem Mastertonem. Dzięki niemu poznacie kilka interesujących opowiastek, za pomocą których znani polscy pisarze, redaktorzy i publicyści opowiedzą Wam jak trafili na twórczość Grahama Mastertona i co takiego sprawiło, że są fanami po dziś dzień. Również i Wy, Drodzy Czytelnicy, będziecie mieli okazję podzielić się wrażeniami ze swojego pierwszego razu z twórczością Mastertona. Jedyne co musicie zrobić to przesłać na nasze adresy mailowe pocztarus@wp.pl i mictlantecutli@op.pl swoją historię nie przekraczającą 1200 znaków bez spacji do dnia 14 lutego, a także podać swoje imię, nazwisko i wiek.

Najciekawsze według nas opowieści zostaną umieszczone w rozdziale "Ten pierwszy raz" i podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem. To jedyna taka okazja, żeby zaznaczyć swoją obecność w jedynej na świecie, tak obszernej pozycji poświęconej twórczości i osobie Grahama Mastertona.

Uwaga: wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne opublikowanie wypowiedzi, a także imienia, nazwiska i wieku w książce o Grahamie Mastertonie. Wasz tekst może zostać nieznacznie skrócony, lub zredagowany na potrzeby rozdziału, jednak nie będzie zmieniany merytorycznie. Zastrzegamy, że nawet zwycięskie teksty mogą zostać wykluczone z ostatecznej formy książki na etapie redakcji i korekty, jednak będziemy dążyć do tego, by materiał został opublikowany.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i przesyłaniu swoich wynurzeń na temat pierwszego kontaktu z twórczością Brytyjczyka, wraz z opinią na temat tego co nadal trzyma Was przy jego książkach.

Redakcja www.grahammasterton.blox.pl:: Źródło ::blog comments powered by Disqus