"Worms Reloaded" przerażone!

29 października 2010

Jednej z najpopularniejszych gier ścięto cenę! O 50%! Dodatkowo dołączono ekluzywną zawartość związaną z Halloween.

Worms™, gra od Team17, jest znana od długiego czasu jako bardzo rozrywkowy, taktycznie wymagający i przede wszystkim przysparzający zabawy całej rodzinie tytuł. Czy wyobrażaliście sobie, że popularne Wormsy™ mogą być również przerażające? My również nie. Raz jeszcze Worms™ wyłamuje się z konwencji i dostarcza nową zawartość, która gwarantuje nawiedzanie Waszych koszmarów, jak również śmiertelnie raniące cięcie ceny. Już teraz, w ten Halloweenowy weekend.

Zaczynając od dzisiaj, Steam będzie oferował całkowicie nie-święty (granat ręczny) 50% upust dla wszystkich fanów Worms na świecie, którzy jeszcze nie posiadają swojej kopii gry. Team17 również przedstawi specjalne przerażające halloweenowe kapelusze dla każdego, kto posiada grę. Dzięki temu będzie można zmienić nieco wygląd swoich niewielkich rozmiarem wojowników. Ale uwaga: powyższe bonusy obowiązują tylko przez określony czas*, zanim znikną i powrócą do pokręconego laboratorium Team17, gdzie powstały.

*Czapki będą dostępne od 28 października do 7 listopada, 50% upust będzie obowiązywał od 28 do 31 października.

Worms™ Reloaded można zakupić za pomocą Steam. Więcej informacji na temat Worms™ Reloaded można znaleźć na  www.team17.com oraz na http://www.facebook.com/WormsTeam17

Tłumaczenie: kort

blog comments powered by Disqus