Fan film z "Dead Space"

30 lipca 2010

Dead Space to, zdaniem wielu graczy, jeden z najlepszych horrorów, które trafiły na rynek. Nic więc dziwnego, że wracają oni do tego tytułu na różne sposoby. Niektórzy tworząc filmy, które mają zachęcić innych do zabawy z tym tytułem. Zapraszam do obejrzenia klipu przygotowanego przez gracza ukrywającego się pod nickiem 3typen.

Gdzieś tam w ciemności, będziesz szczęśliwy jeśli przeżyjesz 2 minuty. Każdy zakręt wygląda jak  ostatni, który zobaczysz, każdy krok może być ostatnim. Gdzieś tam w ciemności, strach jest jedynym Bogiem. Kiedy poznasz to zimno, na zawsze będziesz nosił je w swym sercu, w duszy, w każdym momencie swojego życia. To już zawsze będzie częścią Ciebie, nie opuści Cię. Nie zapomnisz wczorajszego ciepła, lecz nie ważne jak bardzo będziesz chciał, nie poczujesz go.

Takimi mniej więcej słowami zapowiada swój film. Ten kto grał, wie jak dobrze oddają one klimat gry. Przypomnijmy, że na początku przyszłego roku zadebiutuje Dead Space 2. Z tego co prezentowali developerzy zapowiada się jeszcze lepiej niż pierwsza część.

 

blog comments powered by Disqus