„Paranormal Activity” już w Polsce!

30 października 2009

Film Paranormal Activity to ogromna sensacja ostatnich tygodni w Stanach Zjednoczonych oraz niewątpliwie jeden z najbardziej spektakularnych przebojów kinowych. Obraz owstał  w 2006 roku w przeciągu siedmiu dni w domu reżysera - Orena Peli. Ekipa składała się tylko z trzech osób. Nie przeszkodziło to jednak wytwórni Paramount Pictures, która dostrzegając w horrorze izraelskiego reżysera ogromny potencjał, zdecydowała się na nabycie praw do filmu. 
 
Przez pierwsze tygodnie Paranormal Activity dostępny był zaledwie w nielicznych kinach wybranych miast, przed którymi ustawiały się kolejki fanów. Ponad milion głosów internautów żądających filmu w ich mieście zachęciło dystrybutora do ogólnokrajowej premiery. Mimo, że odbyła się ona w zaledwie 160 kinach, horror w pierwszy weekend trafił na piąte miejsce amerykańskiego Box Office, co jest ewenementem na skalę światową. 

Polscy widzowie także mogą już zamawiać pokazy filmu do swojego miasta. Jest to możliwe dzięki stronie internetowej www.paranormalactivity.pl

Pierwsze pokazy filmu w polskich kinach odbędą się w nocy Halloween (z soboty na niedzielę). Pokazy halloweenowe odbędą się w 12 miastach, które zostały wybrane na podstawie głosowania internautów.

blog comments powered by Disqus