"Death Troopers" w "Star Wars Galaxies"

19 października 2009

Fani Gwiezdnych wojen wiedzą, że ukazała się ostatnio książka, która ma być pierwszym horrorem osadzonym w realiach świata Georga Lucasa. Death Troopers stała się również inspiracją dla developerów pracujących nad rozwojem Star Wars Galaxies. Najnowszy update wprowadzony na serwery 13 października zaoferował graczom możliwość zmierzenia się z zombie.

Na planecie Dathomir zostały wydzielone strefy, w których doszło do zatrucia niebezpiecznym wirusem. Wchodzące tam istoty nie dość, że łamią ustanowiony przez Imperium zakaz, to jeszcze narażają się na spotkanie z niebezpiecznie zmutowanymi istotami. Nie wspominając o możliwości zarażenia wirusem.

Jak widać developerzy robią co mogą, by gra oferowała graczom nowe wrażenia. Czy wytrzyma jednak zderzenie z nowym MMO osadzonym w świecie Gwiezdnych wojen? Prawdopodobnie The Old Republic nie będzie miała takiego rozmachu. Na chwilę obecną zapowiada sie, że nie otrzymamy możliwości latania w przestrzeni kosmicznej. Przypomnijmy, że SWG taką możliwość oferuje, pozwalając jednocześnie na awanse w ramach odpowiednich sił zbrojnych: Imperium, Rebelii i najemników.

blog comments powered by Disqus