"Shellshock 2: Ścieżka Krwi" w przedsprzedaży

15 stycznia 2009

Cenega poinformowała o rozpoczęciu przedsprzedaży gry Shellshock 2: Ścieżki krwi. Gra dostępna jest na komputery PC w podwójnej wersji językowej – polskiej i angielskiej – oraz na konsole nowej generacji Xbox 360 i Playstation 3 w oryginalnej wersji angielskiej.

Shellshock 2: Ścieżki krwi to powrót w targane wojną dżungle Wietnamu, w brutalnej i przerażającej pierwszoosobowej strzelance. Historia koszmaru rozpoczyna się od zniknięcia w nieprzyjaznej dżungli samolotu przewożącego tajną broń chemiczną o nazwie Whiteknight. Żołnierze jednostek specjalnych wysłanych na poszukiwania, po kolei znikają bez śladu. Miesiąc później, wraca tylko jeden z nich, obłąkany, odarty z człowieczeństwa, z duszy. Mrok, który pchnął go na granicę szaleństwa, teraz powrócił wraz z nim… Jako szeregowy Nate musisz przetrwać rzucony w wir brutalnej wojny i używając wszelkich dostępnych środków ocalić swojego brata Cala. Poznaj siłę wszechogarniającej grozy i zobacz jak wygląda wojna gorsza niż samo piekło.

Shellshock 2: Blood Trails to znacznie więcej niż pierwszoosobowa strzelanina. To autentyczne wojenne przeżycie, gdzie strach ma naprawdę wielkie oczy. Przetrwanie nabiera nowego znaczenia, gry stajesz naprzeciw największemu z konfliktów - przeciwnikom, sprzymierzeńcom oraz ofiarom broni Whiteknight – wrogowi, który nie staje po żadnej ze stron.

Cechy gry:

  • Wiernie odwzorowane, realistyczne przeżycia wojenne,
  • Fantastycznie zbudowany klimat horroru i wszechogarniającej grozy,
  • Doskonale odwzorowana, niezbadana dżungla pełna przerażających wrogów,
  • Hordy bezwzględnych Zombie i sił nieprzyjaciela,
  • Możliwość walki wszystkim, co wpadnie Ci w rękę,
  • Przygotowywanie zasadzek, i oczekiwanie na wroga w kompletnej ciszy.

Girwan za Cenega Polandblog comments powered by Disqus