Nowy trailer "Anderson & the Legacy o f Cthulhu"

28 czerwca 2007


Jak poinformowała nas firma JoWooD, w sieci został udostępniony nowy trailer do gry opartej na twórczości H.P. Lovecrafta Anderson & The Legacy of Cthulhu. Gra powstała przy współpracy grupy fanów twórczości Lovecrafta. W jej skład weszli Mistrzowie Gry papierowego systemu RPG, autorzy scenariuszy do gier RPG oraz grafik Peter Siedl. Poniżej prezentujemy Wam próbkę grafiki z gry.

Gra należy do horrorów, w których biegamy, strzelamy i jednocześnie rozwiązujemy zagadki związane z głównym wątkiem gry. A fabuła jest następująca: Jako ostatni potomek rodu, imć Robert D. Anderson w wyniku różnych działań trafiamy z Nowego Yorku do Niemiec gdzie trwa II Wojna Światowa. Badając hiostorię swojej rodziny trafiamy do zamku rodowego, w którym odkrywamy olbrzymi kompleks podziemnych jaskiń i korytarzy. Podczas ich eksploracji natkniemy sie na wiele dziwnych stworów ..

Do dyspozycji dostaniemy 12 różnych rodzai broni, takich jak: strzelby, pistolety, niemiecka tajemnicza broń, dziwna obca technologia, magia ... Oj będzie się działo. Dla fanów gier sieciowych dostępne będą 4 plansze, na których będzie mogło się uczestniczyć w grze do 8 graczy.

Trailer możecie pobrać stąd.


blog comments powered by Disqus