Cenega wyda "Manhunt 2"

20 czerwca 2007

Cenega Poland  informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła kontynuacja jednej z najbardziej kontrowersyjnych gier akcji – Manhunt 2

Gra zostanie wydana już w lipcu, w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 2, PlayStation Portable i Nintendo Wii.

Najważniejsze cechy Manhunt 2:

  • Kontynuacja jednej z najbardziej szokujących gier ostatnich lat – Manhunt.
  • Wydostań się z mrocznego szpitala i umknij prześladowcom.
  • Korzystaj ze wszelkich rodzajów broni – toporów, tasaków, pił łańcuchowych i materiałów łatwopalnych.
  • Przemierzaj mroczne zakątki, pełne przemocy i dewiacji.
  • Nie wahaj się – jeśli nie odbierzesz życia, ktoś odbierze je tobie.
  • Daj się zaszokować niepowtarzalnym animacjom i sekwencjom walki.
OPIS GRY:

Eksperyment w tajnym laboratorium badawczym w jednej chwili zakończył się katastrofą. Ze wszystkich osobników poddanych badaniom przeżyli tylko Daniel Lamb i Leo Kasper. Odpowiedzialni za projekt Pickman zrobią wszystko, aby ich znaleźć i zapobiec ujawnieniu prawdy. W spowitym mrokiem szpitalu, w którym byłeś więziony przez ostatnich sześć lat, rozlegają się wrzaski potępionych. Otwierasz oczy. Ciało w białym fartuchu pada na ziemię, pod uderzeniem twoich słabych rąk. Z twego ramienia sterczy zakrwawiona strzykawka. Fale dezorientacji i paranoi przepływają przez twoje ciało. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu trafiłeś. Jednak drzwi do celi są otwarte. Masz jeden wybór. Masz jedną szansę. Oni odebrali ci życie. Czas je odzyskać.

Girwan za Cenega Polandblog comments powered by Disqus