Konkurs: "Dying Light"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 13 lutego 2015 do 27 lutego 2015

Dziękujemy baaaardzooo straaaaasznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i Techland,
w którym do wygrania są kody i gadżety związane z grą Dying Light.

Konkurs trwał od 13 do 27 lutego 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są kody do ściagnięcia gry Dying Light w wersji na PC, konsolę PS4 i Xbox One, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Techland. Każdy zwycięzca otrzyma również specjalną podkładkę pod mysz, z logo i ilustracją z gry.

O grze:

Dying Light to gra akcji z elementami survival horroru rozgrywająca się w pełnym niebezpieczeństw otwartym świecie. Powstając równocześnie na PC oraz następną generację konsol jest to największa i najambitniejsza produkcja w historii Techlandu.

Podczas dnia, gracz przemierza rozległe miejskie scenerie opanowane przez ofiary tajemniczej infekcji, poszukując zapasów i tworząc nowe bronie do walki z rosnącymi zastępami agresywnych zarażonych. Nocą łowca staje się zwierzyną, kiedy zarażeni przybierają na sile i zręczności. Najniebezpieczniejsze drapieżniki pojawiają się dopiero po zachodzie słońca, a gracz musi zrobić wszystko, co w jego mocy aby dożyć pierwszych promieni poranka.

  • Niezależnie od sytuacji, Dying Light pozwala graczowi płynnie i szybko przemieszczać się po świecie chwytając się krawędzi budynków, skacząc po dachach, wspinając po ścianach i wybijając na ramionach przeciwników.
  • Dying Light osadzono w rozległym otwartym świecie pełnym różnych rodzajów przeciwników, w którym rozgrywa się walka o przetrwanie przy ograniczonych zapasach, a zarażeni nie są największym problemem gracza...
  • Walcz korzystając z szerokiego wachlarza broni lekkich i ciężkich, w tym noży, pałek, toporów, młotów i wielu innych lub korzystaj z broni palnej eliminując przeciwników z dystansu.
  • Cztery grywalne postacie, które mogą być dostosowane i wyszkolone tak, by pasowały do stylu rozgrywki preferowanego przez gracza.
  • Po co korzystać z klucza francuskiego, kiedy można korzystać z klucza owiniętego drutem kolczastym pod napięciem? Dying Light pozwala graczom na tworzenie własnej broni oraz specjalnej amunicji.
  • Dying Light jest pierwszą grą napędzaną przez najnowocześniejszą autorską technologię Chrome Engine 6, stworzoną z myślą o wykorzystaniu potencjału nowej generacji konsol, DirectX 11 i innych zaawansowanych rozwiązań.

Po przeczytaniu wszystkich nadesłanych odpowiedzi zostali wyłonieni zwycięzcy:

  • Adam G. z Brwinowa
  • Remigiusz G. ze Słupska
  • Tomasz K. ze Szczecina

Serdecznie gratulujemy!

Kody wraz z gratulacjami zostały odesłane mailem zwrotnym, a podkładki zostaną dosłane poprzez tradycyjną pocztę.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było podanie odpowiedzi na pytania:

Jak nazywa się miasto, w którym rozgrywa się akcja gry?
Jak nazywa się główny bohater, w którego wcielają się gracze?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus