Konkurs: "On" Łukasza Henela


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 12 września 2013 do 26 września 2013

Dziękujemy straaaaaasznie i bardzo za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Videograf
z okazji premiery powieści Łukasza Henela pt. On.

Konkurs trwał od 12 do 26 września 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są egzemplarze powieści Łukasza Henela pt. On, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Videograf.

Tym razem z radością mogą wyczekiwać przesyłki:

  • Helena S. z Koszalina
  • Marcin A. z Sulejówka

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały wysłane maile zwrotne z informacjąo zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

O książce:

Młody biznesmen z Poznania postanawia wyremontować opuszczony pałac, widząc w tym szansę na życiowy interes. Nie odstrasza go ani mroczna przepowiednia, ani plotki miejscowych. Mimo ostrzeżeń przyjaciela kupuje posiadłość i rozpoczyna prace remontowe. Lawina dziwnych zdarzeń towarzyszących każdej jego wizycie w pałacu i tajemnicze zgony w okolicy przekonują go, że nie była to dobra decyzja... Czy uda mu się powstrzymać złowrogą siłę?

*  *  *

Powiew świeżości w polskiej literaturze grozy.

Robert Cichowlas, pisarz

Łukasz Henel udowadnia swoją powieścią, że wystarczy literacki talent, by z pozornie banalnych elementów - takich jak na przykład nawiedzony pałac - uczynić niepokojącą opowieść. Jest w tej książce czające się w ciemności tajemnicze zło, są niebezpieczne sekrety z przeszłości, jest wreszcie i napięcie, które nie pozwala przestać czytać aż do ostatniej strony. Jednym słowem On to solidna porcja grozy, która spodoba się wielbicielom mrocznych klimatów.

Anna Kańtoch, pisarka

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie:

Podaj przynajmniej dwa tytuły innych powieści z gatunku horror/groza napisanych przez polskich autorów i wydanych przez wydawnictwo Videograf.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus