Literacki konkurs na Halloween - druga edycja!


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Bartosz Czartoryski

Czas trwania konkursu: od 11 września 2010 do 24 października 2010

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji halloweenowego konkursu literackiego na najlepszą miniaturę grozy!

Koniec z pisaniem do szuflady, połykającej kolejne, straszliwe wytwory Twojej wyobraźni! Gildia.pl czeka na wszelakie maszkary, stwory i strzygi, które prześladują Cię od lat. I co więcej, chcemy zaprezentować je tysiącom naszych czytelników!

Dokładnie teraz masz szansę zaistnieć na jednym z największych portali kulturalnych w Polsce!

Weź udział w naszym halloweenowym konkursie na najlepszą opowieść grozy, wygraj świetne książki i zobacz swoją historię na naszych łamach!

Wszystko co musisz zrobić, to przelać swoje makabryczne fantazje na papier, wysłać na ten adres i czekać na ogłoszenie wyników, które nastąpi 31 października, w krwawe Halloween!

Co więcej, specjalnie na tę okazję, Kazimierz Kyrcz Junior, Dawid Kain, Robert Cichowlas, Stefan Darda i Paweł Paliński napiszą dla nas swoje własne miniatury grozy, które od października będziemy publikować w naszym portalu.

Warunki?

Twoje opowiadanie nie może być dłuższe niż osiem tysięcy znaków. Nie przyjmujemy dzieł wcześniej opublikowanych.

I to wszystko, jednym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Co możesz wygrać?

Pakiet książek, wśród nich: Dziewczyna z sąsiedztwa Jacka Ketchuma, Koszmar na miarę i Siedlisko duetu Kyrcz/Cichowlas, Ostrze Rafała Kotomskiego, Anima Vilis Krzysztofa Dąbrowskiego, Dzikus duetu Almond/McKean, Dzień Tryfidów Johna Wyndhama, Zimowy Monarcha Bernarda Cornwella, powieści z bestsellerowych serii: Star Wars oraz Gone i wiele innych! No i najważniejsze: Twoja miniatura grozy zostanie opublikowana w portalu Gildia.pl oraz w specjalnym, ilustrowanym e-booku, który udostępnimy za darmo na naszych stronach tysiącom czytelników!

Termin nadsyłania prac upływa 24 października.

Pióra... ekhm... klawiatury w dłoń!

Przypomnijmy sobie, co działo się w ubiegłym roku w prozie i w grafice.

Do każdej nadesłanej pracy proszę dołączyć oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych)."blog comments powered by Disqus