Konkurs: "Przesilenie"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 9 czerwca 2008 do 25 czerwca 2008

Dziękujemy strasznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i firmę Vision
z okazji premiery na DVD horroru Przesilenie.

PrzesilenieKonkurs trwał od 9 do 25 czerwca 2008 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i wysłać tę odpowiedź do nas. Osób które tak zrobiły było aż 383! Zdecydowana większość nadesłanych odpowiedzi była prawidłowa i po przeanalizowaniu wszystkich maili wyłoniliśmy troje laureatów, do których trafią DVD z filmem Przesilenie ufundowane przez firmę Vision.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Izabelli G. z Włocławka
  • Artura P. z Malborka
  • Piotra W. z Warszawy

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronie portalu Gildia.pl, a dodatkowo laureaci o zwycięstwie oraz wysyłce nagród zostaną poinformowani drogą mailową.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Pytanie konkursowe i zaznaczona prawidłowa odpowiedź:

1. Daniel Myrick, reżyser Przesilenia, reżyserował również film The Blair Witch Project. Jak nazywa się drugi reżyser tego kultowego filmu?:
Lou Landers
Eduardo Sánchez
Rick Riker

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus