Plebiscyt: "Piła V"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 7 października 2008 do 24 października 2008

Dziękujemy (oczywiście strasznie) za udział w plebiscycie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i firmę Kino Świat
z okazji kinowej premiery filmu Piła V.

Hoffman (w tej roli Costas Mandylor) to ostatnia osoba, która przeżyła upiorną grę Jigsawa. W rzeczywistości to właśnie on kontynuuje plan Pana Układanki...

Tyle wiemy na temat fabuły Piły V - najnowszej części kontrowersyjnej serii. Scenariusz tego filmu to, zdaje się, jedna z lepiej strzeżonych tajemnic Hollywood; twórcy filmu i aktorzy niechętnie wypowiadają się na ten temat, a grono wiernych fanów niecierpliwie czeka na premierowy dzień 24 października. Ponieważ polska premiera filmu jest zaplanowana dokładnie tego samego dnia – biorąc pod uwagę różnicę czasu oznacza to, że polscy kinomaniacy zobaczą Piłę V wcześniej, niż widzowie w USA!

Piła 5Plebiscyt trwał od 7 do 24 października 2008 roku czyli dnia premiery kinowej. W tym czasie każdy czytelnik naszego portalu mógł wysłać maila, w którym należało podać tytuł najlepszego Waszym zdaniem filmu z serii Pił.

Nadesłanie rzeczonego maila upoważniało do wzięcia udziału w losowaniu nagrody: zestawu trzech filmów DVD z serii Piła, ufundowanego przez firmę Kino Świat.

Po dokładnym podliczeniu nadesłanych głosów podsumowaliśmy wyniki w formie wykresu, który przedstawiamy poniżej. Jak widać najwiekszą popularnością wśród głosujących cieszy się pierwsza część cyklu, a popularność spada wraz z ukazywaniem się kolejnych filmów.

Spośród nadesłanych maili wyłoniliśmy laureata, do którego trafi nagroda. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Juliusza K. z Gdyni

Serdecznie gratulujemy!

Nagroda zostanie wysłana w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach naszego portalu, a dodatkowo zostanie wysłany mail zwrotny z informacja o wysyłce.

Pytanie plebiscytowe i jego wyniki:

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus